Orličky 2026

Po roční přestávce jsme minulý víkend dorazili k Frencům do Orliček. Konal se další ročník tradiční akce, na kterou již tradičně dorazila spousta příjemných lidí, kteří se znají z lezení, muziky, kola, skialpů nebo bunkrů. Večírky byly dlouhé. V neděli musel pan organizátor nenápadně posunout hodiny, aby nás donutil jít spát (v domnění, že už je ráno). Opakovala se i příhoda s bouřkou a láhvemi alkoholu, které se chladily v potoce a po bouřce zmizely s proudem rozvodněného potůčku. Jsem rád, že jsem tam byl. Díky Peťo a Lucko, že jste to zase zorganizovali.