Orličky 2026
Po roční přestávce jsme minulý víkend dorazili k Frencům do Orliček. Konal se další ročník tradiční akce, na kterou již tradičně dorazila spousta příjemných lidí, kteří se znají z lezení, muziky, kola, skialpů nebo bunkrů. Večírky byly dlouhé. V neděli musel pan organizátor nenápadně posunout hodiny, aby nás donutil jít spát (v domnění, že už je ráno). Opakovala se i příhoda s bouřkou a láhvemi alkoholu, které se chladily v potoce a po bouřce zmizely s proudem rozvodněného potůčku. Jsem rád, že jsem tam byl. Díky Peťo a Lucko, že jste to zase zorganizovali.

U Kauflandu ve Svitavách

Jsme tady

Lubo s Pájou a Peťou začínají hrát

Čtyři lidé ze tří kapel (fotil Pavel Vašata)

Páteční večírek (fotil Pavel Vašata)

Je noc (fotil Pavel Vašata)

Ráno v chaloupce (fotil Pavel Vašata)

Kontrasty (fotil Pavel Vašata)

Knihu mi přivezl autor osobně

Dostal jsem i věnování

Výprava na Suchý vrch

Sjezdovky v Dolní Moravě ze Suchého vrchu

Buková hora a sjezdovka do Čenkovic, nedávno jsme tam jezdili

Orličky

Dobroty na ohni

Hamburgery

Něco se chystá

Pivo, pohodička, vpravo padají kroupy

Lubo

Sobotní večírek se přesunul dovnitř

Někde mezi druhou a půl čtvrtou ráno (fotila Lucka)

Ráno z postele

Letošní kemp u Frenců

Oběd v naší oblíbené Krčmě v Lanškrouně

Krčma