Matýsek

Tak jsem tady. To byl ale boj než jsem se dostal ven, chudák mamka. Ale povedlo se. Tati, podej mi to banjo, chtěl bych si hned začít zkoušet základní akordy a rolly abychom spolu mohli začít co nejdříve hrát.

3410g, 51cm, 9. 5. 2013, 0:10h

15 komentářů u „Matýsek“

 1. Ten se Vám ale povedl – takový pěkný kukuč! A co na něj říkají Jarmil s Méďou? Nežárlí trochu? Už se těším, až ho uvidím naživo!)))

  Odpovědět
  • Kluci? U porodu s náma byl Lars jako vyslanec za všechny, ale ten pak v noci řekl, že ho to fakt nebaví, že čekal něco akčnějšího a ať ho prej šoupnem zase domů. Tak jel den domů a místo něj nastoupil Leopík, který se hned usídlil v nemocničním stolku a zatím se mu tam líbí. Tolik zprávy o klucích. Na žárlení zatím mají málo příležitostí, ale uvidíme co bude doma.

   Odpovědět
 2. Zdravíme Matýska a přejeme mu, ať se mu na světě dobře daří a co nejvíc líbí! Ne jako našemu Matýskovi, který prokřičí celý den a půlku noci 😉 Eliška & David.

  Odpovědět
 3. Moc blahoželám, Matýsek je krásny. Je krásne okatý, zvedavý, vobec nevyzerá, že mal ťažkú cestu za sebou 🙂 Nech sa vám všetkým darí a nech ste spolu šťastní.

  Odpovědět
 4. Gratulujeme moc, tomu malému inteligentnímu krasavci přejeme co nejvíc zdraví, štěstí, absolutní sluch, cit pro barvy a rodičům hodně trpělivosti a co nejmíň bezesných nocí.

  Odpovědět

Napsat komentář